Noteikumi

Definīcijas

Pārdevējs - Rīgas pilsētas J.Jermolajevas daudznozaru individuālais uzņēmums "ŅIKIJS", VRN 40002088019, juridiskā adrese Dārziņu 29. līnija, 22, Rīga, LV-1063, norēķinu konts LV68HABA0551053338511, AS Swedbank, bankas kods HABALV22, e-pasts [email protected], tālr. + 37129435360.

Pircējs – jebkura fiziskā vai juridiskā persona.

Preces – interneta veikalā izvietotas digitālās preces (datnes).

Distances līgums

Latvijas republikas normatīvie akti nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču (tai skaitā digitālo) piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Šajā Interneta veikalā piedāvāto digitālo preču Pārdevējs, no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un fiziskā vai juridiskā persona, kas veic pasūtījumu šajā interneta veikalā, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz Līgumu par digitālo preču pārdošanu-pirkšanu un piegādi atbilstoši Piegādātāja iespējām un Pircēja velmēm un pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic digitālo preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtamo digitālo preču vienību nosaukumus un kopējo daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par digitālām precēm lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus - PayPal, banklinku, bankas kartes, vai apmaksāt Pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pārdevējs nodrošina digitālo preču piegādi uzreiz pēc par digitālām precēm ir saņemta apmaksa (ja apmaksa tiek veikta caur iestrādātiem maksājuma rīkiem) - pēc automātiskās apmaksas (PayPal, Banklink, bankas kartes), atgriežoties Pasūtījuma lapā, Pircējam tiks piedāvāta saite dokumenta datnes lejupielādei, ka arī tiek izsūtīta e-pasta vēstule, kurā būs iestrādāta saite dokumenta datnes lejupielādei. Ja apmaksa notiek saskaņā ar Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu, dokumenta datnes piegāde notiek pa e-pastu 3 (trīs) darba dienu laikā pēc naudas ieskaitīšanas Pārdēvēja bankas norēķinu kontā. Pēc pirkuma veikšanas Pircējs saņem pirkuma apliecinājumu  ka paziņojumu ekrānā pēc pirkuma veikšanas, kuru var izdrukāt, ka arī saņemot atbilstošu paziņojumu uz Pircēja e-pastu.

Ja pirkums pēc pasūtījuma ir noticis (datnes lejupielādes saite Pircējam tika izsniegta nikijs.com un arī e-pasta vēstulē), tad naudas atmaksa Pircējam no Pārdevēja puses par digitālo preci nenotiek.

Interneta veikala Pircēji, pieslēdzoties elektroniskai bankai vai elektroniskajām maksāšanas sistēmām, datus ievada bankas mājas lapā, tāpēc šī informācija nav pieejama nikijs.com.

Pasūtījuma atcelšana, atteikuma tiesības, naudas atmaksāšana

Pircējs var atcelt pasūtījumu jebkura brīdī, kamēr viņš šo pasūtījumu nav veicis līdz galam. Pasūtījums tiek uzskatīts par pabeigto pie nosacījuma, kad Pircējs ir aizpildījis pasūtījuma veidlapā visus laukus, iepazinās ar i-veikala Lietošanas noteikumiem un ir saņēmis saiti datnes lejupielādei. Pircējs var izmanot atteikuma tiesības tikai līdz brīdim, kamēr digitālā prece (datne) nav lejupielādēta. Pēc datnes lejupielādes Pircējs izmantot atteikuma tiesības nevar, jo ir uzskatāms, ka Pircējs datni iegūst uzreiz pēc lejupielādes saites saņemšanas. Ja tehnisko iemeslu vai Pircēja vainas dēļ pasūtījuma brīdī nav notikusi datnes saites izsūtīšana pa e-pastu, vai Pircējs aizvēra pārlukprogrammu pirms saites izmantošanas datnes iegūvei, Pircējam ir tiesības (apliecinot savu identitāti)  lūgt Piegādātāju izsūtīt iegādāto datni rokas režīmā.

Strīdu izskatīšanas kārtība

Visi strīdi starp Piegādātāju un Pircēju ir risināmi pušu pārrunu ceļā. Ja puses nevar vienoties savā starpā, strīdi tiek risināmi Latvijas Republikas normatīvajos aktos noteiktajā kārtībā.

Privātuma politika

Šī privātuma politika informē par privātuma praksi un personas datu apstrādes principiem saistībā ar IU “Ņikijs” mājas lapu un tās pakalpojumiem. Lai sazinātos saistībā ar datu apstrādes jautājumiem, lūdzu rakstiet e-pastu uz [email protected], vai [email protected]

Kādu informāciju mēs iegūstam?

Mēs iegūstam tādus personas datus, ko jūs mums brīvprātīgi sniedzat, aizpildot mūsu lapā bāzētās preces pasūtījuma dokumentus un citādi tiešā saziņā ar jums.

Veidojot preces pasūtījumu, jums jānorāda vārds, uzvārds, adrese, e-pasta adrese, maksājuma veids un cita informācija kuru jūs vēlaties sniegt.

Kā mēs izmantojam iegūtos personas datus?

Mēs varam izmantot iegūtos personas datus, lai

 • sniegtu jums jūsu pieprasītos pakalpojumus un informāciju,
 • apstrādātu jūsu pasūtījumus un noformētu nepieciešamos dokumentus,
 • sniegtu jums efektīvu klientu atbalstu,
 • palīdzētu novērst apdraudējumu vai krāpnieciskas darbības,
 • nosūtītu jums informatīvus ziņojumus, ja esat nepārprotami piekrituši tādus saņemt,
 • ievērotu normatīvo aktu prasības,

Mēs varam nodot jūsu informāciju trešajām personām, lai ievērotu normatīvo aktu prasības, sadarbotos ar uzraudzības iestādēm, palīdzētu novērstu noziedzīgas darbības un aizsargātu mūsu, jūsu un citu personu likumīgās tiesības.

Kā mēs aizsargājam personas datus?

Jūsu personas datu aizsardzībai mēs izmantojam dažādus tehniskus un organizatoriskus drošības pasākumus. Jūsu personas dati ir pieejami ierobežotam cilvēku skaitam, tikai mūsu uzņēmuma pilnvarotām personām.

Cik ilgi mēs glabājam personas datus?

Mēs glabājam jūsu personas datus tik ilgi, cik ilgi tie ir mums nepieciešami atbilstoši to ieguves mērķim un kā to pieļauj vai nosaka normatīvo aktu prasības.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko jūsu apmeklētās mājas lapas saglabā jūsu datorā. Tās tiek izmantotas, lai nodrošinātu mājas lapas darbību, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.

Šī mājas lapa var iestatīt sekojošas sīkdatnes:

 • Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir nepieciešamas, lai jūs spētu pārvietoties mājas lapā un lietot tās funkcijas. Bez šim sīkdatnēm mēs nevaram nodrošināt jūsu pieprasītos pakalpojumus, piemēram, preču groza funkcionalitāti.
 • Google Analytics sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai iegūtu mūsu mājas lapas apmeklējuma statistiku. Mēs lietojam šo informāciju, lai uzlabotu vietnes darbību un reklāmas pasākumus.
 • Mērķētas reklāmas rīku sīkdatnes. Šīs sīkdatnes lieto, lai paaugstinātu reklāmas efektivitāti un rādītu reklāmas, kas, visticamāk, jūs interesēs visvairāk.
 • Trešās puses pakalpojumu sniedzēja sīkdatnes. Sīkdatnes var iestatīt šādi šajā mājas lapā lietotie trešo pušu pakalpojumi: Facebook poga "Patīk", YouTube video, un citi līdzīgie pakalpojumi. Dažas no šīm sīkdatnēm var tikt izmantotas, lai sekotu līdzi jūsu darbībām citās mājas lapās, un mēs tās nevaram kontrolēt, jo šīs sīkdatnes nav iestatījusi mūsu mājas lapa.

Kā atteikties no sīkdatnēm?

Lai atteiktos no sīkdatņu saņemšanas, jūs varat izmantojot privātās pārlūkošanas režīmu, kuru nodrošina lielākā daļa pārlūkprogrammu (privāts logs, inkognito logs vai InPrivate logs). Jebkādas sīkdatnes, kas tiek izveidotas, darbojoties privātās pārlūkošanas režīmā, tiek dzēstas, tiklīdz jūs aizverat visus pārlūka logus.

Lai atteiktos no mērķētas reklāmas rādīšanai nepieciešamās informācijas iegūšanas un lietošanas, jūs varat izmantot bezmaksas rīku Your Online Choices vai YourAdChoices.

Jūsu tiesības saistībā ar jūsu personas datiem

Ja jūs esat datu subjekts saskaņā ar ES VDAR (piemēram, jūs esat ES pilsonis un sniedzat mums savus personas datus), jums ir turpmāk minētās tiesības saistībā ar saviem personas datiem:

 • Tiesības piekļūt informācijai. Jums ir tiesības saņemt informāciju par to, kāpēc un kā tiek apstrādāti jūsu personas dati. Jums ir tiesības bez maksas saņemt mūsu rīcībā esošo jūsu personas datu kopiju plaši izmantotā elektroniskā formātā.
 • Tiesības labot. Jums ir tiesības panākt neprecīzu vai nepilnīgu personas datu labošanu vai papildināšanu bez nepamatotas kavēšanās.
 • Tiesības „tikt aizmirstam”. Jums ir tiesības atsaukt savu piekrišanu personas datu apstrādei un panākt savu personas datu dzēšanu bez nepamatotas kavēšanās, tiklīdz dati vairs nav nepieciešami, lai sniegtu jūsu pieprasītos pakalpojumus un ievērotu normatīvo aktu prasības.
 • Tiesības ierobežot apstrādi. Jums ir tiesības panākt savu personas datu apstrādes ierobežošanu, ja jūs iebilstat pret to un mums nav leģitīmu pamatu turpināt apstrādi, ja jūs apstrīdat datu precizitāti, ja apstrāde ir pretlikumīga vai ja jūs pieprasāt celt, īstenot vai aizstāvēt likumīgas prasības.
 • Tiesības iebilst. Jums ir tiesības jebkurā brīdī iebilst pret datu apstrādi, ja vien tas nav nepieciešams sabiedrības interesēs veicamam uzdevumam vai apstrādei nepastāv neapstrīdami likumīgs pamats.
 • Citas tiesības saskaņā ar ES VDAR. Vairāk informācijas skatiet, apmeklējot ES datu aizsardzībai veltīto mājas lapu.