Grāmatvedības programmas

1c:Uzņēmums (Smart Business service). Sistēmas pamatā ir lietišķi risinājumi, kas tiek izstrādāti pēc viena principa uz vienotas tehnoloģiskas platformas bāzes. Vadītājs var izvēlēties risinājumus, kas atbilst uzņēmuma aktuālajām vajadzībām. "1C:Uzņēmums" programmu sistēma ir paredzēta plašāka spektra uzskaites un vadības automatizācijas uzdevumu risināšanai, ar kuriem saskaras gandrīz katrs dinamiski attīstošs, mūsdienīgs uzņēmums.

Alamora. Bezmaksas grāmatvedības programma. Grāmatvedības uzskaites risinājums maziem uzņēmumiem.

Alamora Pro. Grāmatvedības programmas Alamora maksas versija. Grāmatvedības uzskaites risinājums maziem uzņēmumiem ar papildus iespējām.

Banqup. Norēķinu pārvaldības risinājums uzņēmējiem.

Ekonts. Tiešsaistes grāmatvedības programma, kas paredzēta uzņēmumiem un uzņēmējiem. Grāmatvedības programma Ekonts ļauj izrakstīt rēķinus, veikt pilnvērtīgu grāmatvedības uzskaiti, kā arī nodrošina uzņēmumu ar finanšu pārskatiem.

eTrader. E-komercijas risinājums eTrader mazumtirdzniecības un vairumtirdzniecības uzņēmumiem.

FinaWin® Finanses. Mūsdienīga grāmatvedības programma ar jaudīgu arhitektūru un speciāliem iekšējiem informācijas apstrādes algoritmiem, kas dod iespēju veikt jebkuras sarežģītības grāmatvedības uzskaiti, finanšu analīzi un budžeta plānošanu.

Krivulis  Visām pašnodarbinātām personām, IU un IK ar vienkāršo uzskaites sistēmu.

Moneo. Biznesa vadības sistēma.

Odoo. Dokumentu apstrādes automatizētā sistēma.

Online Trader. Noliktavas uzskaites programma.

Pats. Grāmatvedības sistēma pašnodarbinātajiem.

PayTraq. Tiešsaistes biznesa automatizācijas un vadības sistēma.

Rental Trader. Programmatūras risinājums nomas biznesam.

Service Trader. Servisa vadības risinājums servisa centriem.

Standart Books.  Biznesa programmatūrai ir gandrīz 30 moduļu, kas atbalsta uzņēmumus to ikdienas darbībās. Tajā skaitā ir finanšu, algas un personāla, grāmatvedības, pārdošanas vadības, servisa pasūtījumu, loģistikas, klientu vadības, ražošanas un daudz citu moduļu uzņēmējdarbības analīzei un vadībai.

Tilde Jumis Mini. Tildes Jumis Mini ir veidots kā bezmaksas risinājums, ar iespēju par pieņemamu cenu saņemt lietotāja izraudzītus programmas uzlabojumus: likumdošanas izmaiņas un funkcionālos pilnveidojumus. Tildes Jumis Mini var lietot divos režīmos: parastajā un mikrouzņēmuma nodokļa maksātāja (MUN) režīmā. 

Tilde Jumis Personāls Plus. Populārāka grāmatvedības un uzņēmumu vadības sistēma Latvijā.

WinFus. Ērts un drošs risinājums ar intuitīvi saprotamu interfeisu. Programmas iespējas nodrošina uzņēmuma finanšu uzskaiti un analīzi.

Zalktis. Visiem maziem un vidējiem uzņēmumiem, biedrībām un individuālajiem komersantiem. ērti lietojama datorprogramma, kurā var ievadīt visus firmas finansiālos datus un iegūt visdažādākos pārskatus – gan VID, gan pašas firmas vadības vajadzībām.