Noteikumi

Latvijas republikas likumdošana nosaka, ka interneta veikala īpašniekam ir jāatrunā preču (tai skaitā digitālo) piegādes un atgriešanas noteikumi, kā arī atteikuma tiesības. Šādu atrunu sauc par distances līgumu (MK noteikumi).

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto digitālo preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam digitālās preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic digitālo preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo digitālo preču vienību nosaukumus un kopējo daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par digitālām precēm lietojot Interneta veikalā iestrādātos maksājuma rīkus - PayPal, Swedbank banklink, bankas kartes, vai apmaksāt Pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Pārdevējs nodrošina digitālo preču piegādi uzreiz pēc par digitālām precēm ir saņemta apmaksa (ja apmaksa tiek veikta caur iestrādātiem maksājuma rīkiem) - pēc automātiskās apmaksas (PayPal, Swedbank banklink, bankas kartes), atgriežoties Pasūtījuma lapā, Jums tiks piedāvāta saite dokumenta datnes lejupielādei, ka arī tiks izsūtīta e-pasta vēstule, kurā būs iestrādāta saite dokumenta datnes lejupielādei. Ja apmaksa notiek saskaņā ar Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu, dokumenta datnes piegāde notiek pa e-pastu 3 (trīs) darba dienu laikā pēc naudas ieskaitīšanas Pārdēvēja bankas kontā.

Atteikuma tiesības

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, jo viņam tiek pārdotas digitālās preces, un, uzskatāms, ka Pircējs tās petērē uzreiz pēc lejupielādes saites saņemšanas.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar Latvijas Republikas  normatīvo aktu prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Pirkumu grozs